4% Cashback

Alibaba (Алібаба, Алибаба) КешБек


Детальніше про Alibaba (Алібаба, Алибаба)

Сайт Alibaba.com був запущений у 1999 році та є найбільшою у світі онлайн-платформою для В2В-торгівлі. На майданчику представлено десятки мільйонів товарів, включаючи електроніку, одяг, косметику, побутову хімію та інші товари. На Alibaba купують мешканці більш ніж 200 країн, цінність одного клієнта може досягати $200.

 

Місія Alibaba

 

Місія Alibaba.com – зробити ведення бізнесу доступним для всіх. Alibaba надає постачальникам можливість показати свої товари покупцям з усього світу, а покупцям можливість швидко і ефективно знайти товари, що їх цікавлять, і постачальників.

 

На Алібаба представлені сотні мільйонів товарів із понад 40 різних категорій, включаючи електроніку, обладнання та одяг.

 

Покупці Алибаба живуть у 200 країнах світу та обмінюються сотнями тисяч повідомлень з постачальниками на платформі щодня.

 

На нашому кешбек сервісі bazzar.com.ua будь хто зможе отримати кеш бек на покупки в Українських та закордонних інтернет магазинах та сервісах. Отримати кешбек Alibaba (Алібаба, Алибаба) просто! Авторизуйтеся в системі bazzar.com.ua, перейдіть за посиланням, здійсніть потрібну Вам покупку та отримайти свій кешбек.