Про наш сервіс

Про https://bazzar.com.ua/ - Знайдіть свій онлайн-магазин тут та заощаджуйте гроші!


Наша місія – надати найдешевший спосіб покупки в інтернет-магазинах та онлайн-сервісах світу. Незалежно від того, чи купуєте ви мобільні телефони, книги, одяг, взуття, ноутбуки, камери, іграшки, продукти для догляду за дітьми, бронюєте квиток на літак або готель, або ще щось, ми гарантуємо повернення частини вартості придбаного за нашою засланні товару чи послуги.


Як? Ми пропонуємо два дивовижні способи заощадити на найкращих інтернет-сайтах.


1. Купони знижки - як тільки ви знайшли ідеальний продукт за кращою ціною, ми потім надамо вам безкоштовні купони на ці продукти. Ви також можете знайти Купони за назвою Retailer, наприклад, Купони АліЕкспрес і т. д. Таким чином, ви можете порівняти, а потім заощадити за допомогою наших купонів і купонних кодів.2. КешБек – ми пропонуємо Вам – Cashback, майже за кожну покупку, яку Ви здійсните, після натискання на кнопку конкретного інтернет-магазину. Коли Ви переходите за посиланнями на нашому сайті https://bazzar.com.ua/ та купуєте щось, роздрібні торговці платять нам комісію. Ми передаємо цю комісію вам як Extra Cashback. Всі інші сайти купонів або сайти порівняння цін зберігають цю комісію для себе. Таким чином, навіть коли продукт дисконтується на Amazon або Aliexpress, ми надаємо вам Extra Cashback за найкращою ціною.Ми є ТІЛЬКИ посередником, який пропонує Купони та КешБек (Cashback) за куплені Вами товари за нашими посиланнями в інтернет-магазинах та онлайн-сервісах світу.


Отже, завжди приходьте в https://bazzar.com.ua/ перш ніж ви здійсните онлайн покупки, та отримаєте знижку або повернення частини вартості (Кеш Бек)!