Як працює наш сервіс

Будь ласка, ознайомтеся з наведеними нижче умовами.


Будь-хто, хто використовує цей веб-сайт, погоджується дотримуватися Умов використання цього веб-сайту. Нездатність дотримуватися умов призведе до припинення вашого облікового запису та позбавлення всіх коштів та можливості судового розгляду.


Членство в https://bazzar.com.ua/ та припинення дії облікового запису


Сайт КешБек дозволяє лише один обліковий запис на людину. https://bazzar.com.ua/ залишає в собі право відмовитися від членства. Крім того, ми залишаємо за собою право припинити дію вашого аккаунту на сайті без попереднього повідомлення в будь-яку годину з будь-якої причини.


Заробляння готівки


На https://bazzar.com.ua/ Ви отримуватимете відшкодування частини вартості куплених товарів в інтернет-магазинах партнерах нашого сервісу. Ми докладемо всіх зусиль, щоб гарантувати, що пропозиції відшкодування кешбек коштів правильно наведені. Будь-які транзакції, які ви робите, пов'язані зі сторонніми інтернет-магазинами-партнерами нашого сервісу. Ми не несемо відповідальності за короткі падіння щодо афілійованих продуктів та / або послуги роздрібної торгівлі. Афілійовані продавці підтвердять Ваші транзакції, що очікують, після чого вони з'являться у вашому особистому кабінеті.


Деяким роздрібним продавцям потрібно більше часу для підтвердження, ніж іншим, тому https://bazzar.com.ua/ не нестиме відповідальності за повільні чи скасовані транзакції. Якщо товари або послуги будуть повернуті або продаж буде скасовано іншим чином, то грошовий платіж не буде здійснено. Ми можемо заплатити компенсацію лише за транзакції, коли користувач нашого сервісу


 https://bazzar.com.ua/ входить до системи, а потім натискає на посилання продавця. Якщо ви не увійшли до системи при відвідуванні нашого афілійованого продавця, ми не зможемо відстежити прибуток від Вашої покупки. і, отже, Ви не зможете заробити гроші.


https://bazzar.com.ua/ не несе відповідальності за втрачені чи видалені транзакції. Усі транзакції реєструються в електронному вигляді та повідомляються нам інтернет-магазином-пертнером. наш КешБек сервіс докладатиме всіх зусиль для забезпечення того, щоб афілійовані роздрібні продавці правильно повідомляли про транзакції, проте ми не можемо відповідати, якщо інтернет-магазини не зможуть підтвердити покупку за нашим партнерським посиланням. (У рідкісному випадку, коли це станеться, ми докладемо всіх зусиль, щоб домовитись про повернення грошей від дочірнього роздрібного продавця від вашого імені, проте рішення роздрібного торговця є остаточним).


ОплатаВиплати надсилаються протягом 14 днів з моменту вашого запиту. Якщо ви не вимагаєте зняття коштів, ваш залишок на рахунку залишатиметься доти, доки ви цього не зробите. Транзакції будуть підтверджені тільки після підтвердження інтернет-магазинами, ми докладемо всіх зусиль, щоб Ви отримали cashback, але Ми не можемо Вам гарантувати підтвердження транзакцій, що не підтверджені інтернет-магазинами.


Електронні повідомленняУчасники нашого сервісу іноді отримують інформаційні електронні листи, що містять оновлення останніх пропозицій та оновлення нашого сайту. Ви не повинні постійно отримувати електронні листи і можете припинити дію свого облікового запису у будь-який час.


Зміна умов та конфіденційність


Ми можемо змінювати будь-які умови та положення, що містяться в цій Угоді, у будь-який час і на наш власний розсуд, ми повідомимо будь-якого учасника електронною поштою, коли / якщо це станеться.


Шахрайські транзакціїЯкщо ви введете неправдиві дані будь-якому з наших інтернет-магазинів-партнерів або спробуєте обманним шляхом отримати повернення грошей від будь-яких дочірніх роздрібних продавців, ми негайно припинимо дію Вашого облікового запису та передамо Ваші дані відповідним органам.


Неправомірне використання сайтуЯкщо ви намагаєтеся якимось чином обдурити наш сайт, ми залишаємо за собою право припинити дію вашого облікового запису без попереднього повідомлення і передати ваші дані відповідним органам.Антиспам політикаhttps://bazzar.com.ua/ дозволяє надсилати електронні листи друзям та родичам, рекламуючи сайт та пропонуючи вам грошову винагороду. Ми не терпимо ніяких спамів або спам-активності та видалимо та/або припинимо ваш обліковий запис без повідомлення.Вилучення / призупиненняЯкщо ми видалимо або припинимо ваш обліковий запис, ви автоматично втратите свої доходи на сайті як очікувані, так і схвалені. Якщо Ваш обліковий запис підозрюється в шахрайській діяльності або порушує наші умови, то дії таких облікових записів буде призупинено/вилучено. Наше рішення є остаточним.


 


Облікові записи, що не використовуютьсяНаш сервіс видалить будь-який обліковий запис, який не увійде до системи протягом 90-денного періоду. Електронний лист із нагадуванням буде надіслано на 60-й день, щоб попередити про видалення. Після видалення Ви автоматично позбавляєтеся всіх непогашених грошей у вашому обліковому записі.