8$ Cashback

Compensair (Компенсеір, Компенсеїр, Compens air) КешБек


Детальніше про Compensair (Компенсеір, Компенсеїр, Compens air)

Ваш авіарейс затримали чи скасували? Компенсуйте собі час та нерви з сервісом Compensair!

 

Завдяки сервісу Компенсеїр (Compensair) пасажири мають можливість отримати (відшкодування) компенсацію за затримку або скасування рейсу. Сума компенсації може становити до 600 євро!

 

За що можна компенсувати гроші з Compensair?

• Затримка рейсу;

• Скасування рейсу;

• Відмова у посадці;

• Пропущена пересадка з вини авіакомпанії.

 

Сервіс Compensair працює в рамках європейського та турецького законодавства. Тобто, якщо якась із вище перерахованих причин трапилася з Вами, Ви маєте право на компенсацію, але, на даний час, тільки з рейсами турецьких або європейських авіакомпаній, або з рейсами будь-якої авіакомпанії світу, але з вильотом аеропортів усередині Туреччини та Європейського Союзу.

 

Компенсація не можлива лише через надзвичайні ситуації: загрозу теракту, страйк або нельотні погодні умови.

 

Користуватися послугами сервісу Compensair може будь-який пасажир, незалежно від громадянства. Тобто Вам не обов'язково мати громадянство ЄС чи Туреччини, щоб мати можливість компенсувати незручності з авіакомпаніями Туреччини чи ЄС.

 

Compensair (Компенсеїр) бере на себе всю «паперову тяганину». Все що потрібно від клієнта, підписати «форму згоди» на представлення інтересів, а також надати Compensair інформацію про квиток, рейс та авіакомпанію.

 

Далі фахівці Компенсеїр проводять детальний аналіз ситуації, складають первинну претензію та ведуть «юридичний діалог» з авіакомпанією, домагаючись компенсації.

 

Хід «діалогу» між Compensair та авіакомпанією можна переглянути у своєму особистому кабінеті Compensair, де в реальному часі можна відстежувати статус за Вашою заявкою, а також вся інформація надходитиме на заявлену електронну пошту.

 

У разі позитивного результату пасажир отримує виплату у розмірі – 75% від отриманої компенсації. 25% залишку є комісією Compensair. У разі неуспіху, «клієнт» Компенсеїр (Compensair) не несе жодних витрат та інших витрат, оскільки комісія сервісу утримується виключно за фактом отримання компенсації.

 

Отже, сервіс Compensair може лише покращити ситуацію, а не посилити! Заповнити форму на компенсацію Компенсеїр (Compensair) будь-хто може прямо на цій сторінці, це абсолютно безкоштовно!

 

На нашому кешбек сервісі bazzar.com.ua будь хто зможе отримати кеш бек на покупки в Українських та закордонних інтернет магазинах та сервісах. Отримати кешбек Compensair (Компенсеір, Компенсеїр, Compens air) просто! Авторизуйтеся в системі bazzar.com.ua, перейдіть за посиланням, здійсніть потрібну Вам покупку та отримайти свій кешбек.