4% Cashback

Blackview (Блеквью, Блеквю, Блекв'ю) КешБек


Детальніше про Blackview (Блеквью, Блеквю, Блекв'ю)

 

Blackview (Блеквью, Блеквю, Блекв'ю) — це процвітаючий технологічний бренд, який спочатку спеціалізувався на міцних вуличних телефонах для підтримки суворого стилю життя та виживання в складних умовах. Після 8 років розвитку ця категорія продуктів охопила звичайні телефони, розумні годинники, навушники, планшети та ноутбуки.

 

Blackview має завод площею 8500 квадратних метрів у Китаї. Приділяючи значну увагу якості та досвіду, Блеквю накладає суворий контроль на кожну процедуру від проектування до виробництва. Усі продукти Блекв'ю підлягають суворим стандартам і високоякісним процесам тестування, щоб гарантувати, що кожен користувач має чудовий досвід використання.

 

З річним обсягом продажів, який протягом останніх років стабільно зростає щонайменше на 20%, клієнтами Blackview є понад 80 країн і регіонів, включаючи Іспанію, Німеччину, Чехію, Україну, Францію, Італію, Туреччину, Алжир, Колумбію, Пд. Африка тощо. Blackview має понад 100 авторизованих агентів у понад 80 країнах і регіонах. Продукти Blackview доступні на різних провідних платформах електронної комерції, включаючи Amazon, eBay, AliExpress, Cdiscount, а також на офіційному веб-сайті Blackview.

 

 

На нашому кешбек сервісі bazzar.com.ua будь хто зможе отримати кеш бек на покупки в Українських та закордонних інтернет магазинах та сервісах. Отримати кешбек Blackview (Блеквью, Блеквю, Блекв'ю) просто! Авторизуйтеся в системі bazzar.com.ua, перейдіть за посиланням, здійсніть потрібну Вам покупку та отримайти свій кешбек.